Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

(...) - ostrzeżenie!

Utworzony przez ~Inka~, 30 stycznia 2010 r. o 15:16
Gość napisał:
!!!!LUDZIE ZAMIAST ZAJMOWAĆ SIĘ TAKIMI BZDETAMI -ZAJMIJCIE SIĘ POŻYTECZNYMI RZECZAMI!!! POMÓŻCIE POWODZIANOM!!!! SPOŻYTKUJCIE POZYTYWNIE SWOJA ENERGIE!!!! WIELU LUDZI STRACIŁO DOMY,DOROBEK SWOJEGO ŻYCIA A CZASEM NAWET SWOICH BLISKICH!!!! ZAMIAST WYPISYWAC NA FORACH POMÓZCIE!!!!KAZDA PARA RĄK SIĘ PRZYDA!!!!
No tak, ale powódź, nie powódź osustów tępić trzeba!!!! Najgorsze że firma Bionet powołuje sie na kościół aby lepiej swój proceder upowchrzechniać. W naszej parafii naciągnietych na sprzęt wyjądkowej słabej jakości ( ponoc medyczny! Boże uchowaj !) było ponad 30 rodzin. Wszystkie one zostały naciągnięte na zakup bo pomoć Wikary rekomendował ów sprzęt. A to nie jest prawdą! Kościół nie zajmuje sie rekomendacją sprzętu medycznego, a na pewno sprzętu tak lichej jakości. Proszę właścicieli firmy CBR BIONET na nie powoływanie się Kościól przy sprzedaży swoich produktów. VIKARY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, pochodzę z miejscowości Koniaczów. I też dałam się oszukać dwóm ankieterom i zamówiłam od nich materac Fit-17 i odebrałam go od dostawcy z Nowego Sącza. Zapłaciłam 620 zł. I to była cena promocyjna!!!!! Dostawca tak namotał mi, że nie dostałam ani gwarancji ani faktury, an i paragonu. Po stronie internetowej dodzwoniłam się do firmy i dowiedziałam się, że jeśli nie mam paraganu to nie mogą mi pomóc bo nie jest pewne, że materac pochodzi od firmy CBR BIONET. To ja pytam kto jeszcze produkuje materac FIT-17, ponoć tylko ten Bionet. I taka rozmowa. Zrobili ze mnie głupka, a mi wstyd było przed dziećmi to nawet sie nie przyznałam. Kupiłam to co robić, zaczęłam używam. Po masażu na tym materacu poczułam się fatalnie, wymioty, bóle głowy. Byłam tak podenerwowana,że nie mogłam spać. Zaraz po zejściu z materaca miałam duszności i nie zamierzam go już używać. Nie polecam. Nie wiem co z nim jest, ale lepiej go było wyrzucić niż go stosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin B napisał:
Dziś w Gorlicach, doszło do tragedii. Zmarł mój dziadek podczas masażu na materacu FIT- N17. Komu zgłosić taki incydent? Do firmy nie mozna się dodzwonić, bo ponoc to juz nie jest pierwszy taki incydent. Zawiadomiłem prokuraturę i co dalej moge zrobić?
W Zagórzanach też zmarł mój sąsiad. I też kilka dni przed śmiercią kupił taki materac. Nawet żartowaliśmy, że bolał go kręgosłup i nie zdążył sobie ulżyć. Znajoma mówi mi, że ludzie piszą o tym materacu , że w Gorlicach ludzie umierają, to może warto i o tym napisać. Cholera wie co się stało z sąsiadem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wer napisał:
To prawda. Też uległem psychozie strachu, po zaządaniu uiszczenia kary pieniąznej dwukrotnie przekraczającej wartość towaru..Kazdego ankietera radzę nie wpuszczać za drzwi, a ankieterzy, którzy działają legalnie powinni zgłosić ten fakt odpowiedznim władzom. Dotam, że na pieczątce faktury VAT istbieje NIP , który jest własnośćią Księgarni w Nowym Sączu Strona forum tej "szacownej " firmy wobec dużó nieprzychylnych opinii została przez te grupę usunięta.
:D:D Jeżeli jesteś właścicielem konkurencyjnej firmy to napewno zostales oszukany na to ze konkurencja wprowadzila na rynek produkt 3 razy tanszy i to Cie zapewne boli :D Z tego co wiem Twoja firma oszukuje ludzi super grubymi ulotkami i szkolonymi na manipulowanie poprzez rozmowe dykcja i akcentem... Jestes zwyklym oszustem. Moja FIRMA zakupila od CBR BIONET bardzo duzo materacy i zaden nasz klient nie narzekal z zakupu , wspolpraca kwitnie a to Tobie zabiera pewnie pieniadze dlatego piszesz na forum jak piecio letnie dziecko podajac sie za kogos innego i to jeszcze z nazwiska. Wiesz ze za takie cos mozna pozywac do sadu? ciesz sie ze wlasciciel jest na tyle kulturalny ze tego nie robi. Ja bym Cie pozwal a dowodow na oczernianie mialbym sporo. Poza tym kazdy komputer ma swoje insygnia w postaci ip i logotypu wraz z rejestrowalnym adresem modeu i kazda firma udostepniajaca polaczenie internetowe ma obowiazek udzielic informacji o wlascicielu w wypadku naruszenia prawa z prosby polecenia prawnika lub prokuratury bezposrednio. Tak wiec powodzenia :D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe od kogo kupiła pani ten materac bo w firmie nie ma takiej ceny tylko 349zł to co pani pisze to bzdura. O 23 w nocy pisze pani jakieś posty na forum to w domu ukrywa pani że umie obsługiwać internet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie oszukana niby kobieta pisze posty o 23 godzienie :D co za zenada kretactwo gołym okiem oczernianie bez podstawne historyjki z marsa przedstawiane na forum kpina i zart gdzie sa administratorzy tego forum ze dopuszczaja do takiego czegos??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czego to posuną się ludzie żeby utrudnić komuś życie. Brak ambicji i sił w dążeniu do celu. Cecha typowa dla nieudaczników i ludzi z kompleksami. Na forum każdy umie oczerniać innych ale ze sowim życiem zrobić coś to juz za trudne bo trzeba wyjść z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja oszukana ja oszukany to podajcie nazwiska i adresy jak jestescie tacy poszkodowani to idzcie na policje a na forum to pisze konkurencja ktora juz widac po sposobie dzialania jest przekrecona a jej szefostwo bez piątej klepki :D:D:D:D:D:D:D ja nie mam pojecia co to za firmy i guzik mnie to obchodzi ale juz oczernianie i posadzanie o oszustwo bez odpowiednich "twardych" dowodów to coś za co można dostać 2 lata więźienie. Ja bym tak nie ryzykował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam materac CBR bionetu i nie narzekam a to ze ktoś przyszedl do mnie do domu świadczy tylko o podejściu indywidualnym do klienta. Cena super jakoś zadawalająca w pełni! Gorąco polecam materace tej firmy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBR Bionet to firma która wiąże ze sobą dobra cene i wysoką jakość! jak konkurencje boli przebitka cenowa to niech sie wezmą za sklejanie pudełek po zapałkach w domu zamiast pisać głupoty na forach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO!!!!! Jaja sobie robisz? sprzedawałem ten super towar!!!!! i nie jestem z konkurencji ! Co to za mania! Zajmijcie się tym syfem a nie palcie czarownic. dno!!! to okropne badziewia. Super jakość. Dobre sobie. Jaka jakość? Jaka jakość reprezentują poduszki gorczycowe? Jaką jakość mają FIT-ki 17. Dno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie sprzedawałeś mówisz czyli Cie zwolniono i teraz pewnie sie musisz odegrać prymitywne z Twojej strony :D:D hehe nieudacznik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe ziomek mówi że sprzedawał badziewie ale jak sprzedawał to bylo dobre pewnie teraz nie ma roboty to już do dupy jest. Prawda taka ze jest gość przygłupi że pisze na forum jeśli rzeczywiscie jest takie złe to zachowaj to dla siebie i swoich znajomych a nie na forum piszesz jakbys chcial swiat uczleczyc. Moja rade ulecz swiat z siebie bo tak glupich ludzi jak Ty to niestety nie sieją sami sie idioci rodzą i nie ma co z nimi zrobic.. to sie bękarty blakaja i innym zycie zatruwaja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chłopie sprzedawałeś mówisz czyli Cie zwolniono i teraz pewnie sie musisz odegrać prymitywne z Twojej strony :D:D hehe nieudacznik
Zastanawiające ile postów może napisać jedna osoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SprzedawałEŚ czy sprzedawałAŚ bo już sie pogubiłem ściemniaczu... prymitywna zagrywka konkurencji... idz chłopie lepiej w bierki pograj albo dziecko sobie zrób nie bedziesz mial czasu na pierdzielenie na forum bzdetow, albo moze dziecka nie rob bo bedzie tak glupie jak ty.... szkoda dzieciaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieskończoną ilość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały ten Bionet to kupa! Fit-17 to beznadziejnych bubel. Wiem bo go mam niestety. Więc niech tu nikt głupoty nie pisze, że to super produkt bo to bzdura. Ten co tak pisze to albo jest pracowniki tej firmy, albo kompletnym idiotą. Ktoś tu pisal, że niedosyt że to bubel to jeszcze niebezpieczny. Coś w tym jest bo zanim materac zepsuł się na amen to próbowaliśmy z niego korzystać. Ale nic to nie pomagalo, wręcz przeciwnie. Już kiedy się człowiek masowal to robiło się niedobrze, raz nawet siostra wymiotowala. Po masażu głowa bolała każdego, ale bolała tak, że chciało się ja odciąć. To jakieś bóle migrenowe nie do wytrzymania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram i podpisuję się za poprzednikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie pracowałam dla tej firmy i podziwiam byłych pracowników, że potrafią napisać prawdę o tej firmie........... Szkoda tylko, że nie zgłaszają tego co robi ta firma na policję........... Ja też jestem oszukana, moim zdaniem to zgraja naciągaczy........ a ich metodą jest omamianie ludzi a później zastraszanie........ brzydzę się takimi metodami sprzedaży........ Gdyby ta firma dbała o dobre imię i o klienta jej pracownicy nie zastraszaliby ludzi tylko po to by im wepchnąć niechciany towar. Żadna szanująca się firma tak nie postępuje, tylko takie firmy które jak najszybciej chcą wepchnąć jak najwięcej bubli, jak największej ilości naiwniaków. Ktoś tutaj wspominał, że można oskarżyć kogoś o oczernianie.......Ciekawa jestem co by się stało gdyby ktoś z tej firmy zgłosił to na policję, chyba posypałaby się lawina zeznać ale na niekorzyść tej firmy........ Przyznam szczerze, że daleko mam do Nowego Sącza ale bardzo chętnie pofatygowałabym się na takie zeznania i jeszcze kilka osób z sąsiedztwa :-).......... Ciekawe co by było gdyby ludzie z różnych stron Polski złożyli praktycznie identyczne zeznania, ludzie zupełnie obcy sobie.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dodać nic ująć. Ja to nawet zgłosiłam się na policję. Ale to ponoć mała szkodliwość społeczną. Ale pozew zbiorowy to coś zupełnie innego. Kiedyś zebrała zamówienie na opisywany tu materac Fit-12. Na drugi dzień kierowcy dostarczyli produkt do sympatycznej kobieciny z domem w starym ogrodzie gdzieś na wschodnich terenach polski. Kobiecie się rozmyśla i dzwoni bidula do mnie i błagam i prosi i płacze do słuchawki. Więc rozmawiam z kierowca: odpuśc kobiecie, a ten gbór na to: oddał się urobie staruche. Na drugi dzień już e Bilecie nie pracowałam. Nie chcę być takim handlowem. A kiedy swojemu trenerowi opowiedziała co się wyrabia ten odpowiedział: chcesz to odejdź to Twoja decyzja, ale dobrze że odchodzisz bo my tu pieniarzy i dupkow nie potrzebujemy. To się dowiedziałam po kilku miesiącach pracy dla CBR bionet. Oczywiście Pitu nikt nie przesłał. Prawda jest, że pod stołem wypłaca się wynagrodzenie, na rachunkach do umów nie pisze się właściwych kwot. Zgłosiłam to policję! Oto prawda o CBR bionet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 27

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...